מלאו את השאלון שלהלן ואני חוזרת אליכם עם המשך האבחון והטיפול >>> 

"היום אפשר למצוא משהו אצל כל ילד."/ חגית בן גיגי, מאבחנת ומטפלת

 הקרבה שלי לתחום האבחון והטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ליקויי למידה, בעיות חברתיות והתנהגותיות התחילה באמצע החיים. אחרי ששמעתי הרצאה בנושא, הרגשתי שהתחום מהווה עבורי את "האור שבקצה המנהרה", די מיד נשאבתי ללמוד ולהתמקצע בתחום.

בתור אימא עם ילדים בוגרים אני יכולה להיזכר כי בדיעבד היו בתהליך הגידול של ילדיי כל  מיני ליקויים קלים אשר יכלו לקבל פתרון בדרך האבחון והטיפול ע"פ הגישה NDFA .המודעות שלי בנושא באותן השנים הייתה נמוכה ולשמחתי היו אלו בעיות קלות ביותר אשר לא השפיעו יתר על המידה. 

היום אנו נמצאים בעידן של גירויים חזקים מאוד על הילד. הדינמיות באמצעי התקשורת השונים   (מחשב, טלביזיה) המערבת תנועה, צליל, צבע, ורגשות חזקים – מייצרת גירוי חזותי, אודיטורי ומוטורי חזק על הילדים.
לא פלא שפעמים רבות המורה כבר לא מרגשת כמו משחק המחשב. ובינינו, איך היא יכולה להתחרות בהפקות שרצות היום ? לכן, קורה שאפשר למצוא משהו בכל ילד .

מילה על ריטלין
רבים מאיתנו מכירים את הדחיפה של מערכת החינוך לנטילת ריטלין. במקרים רבים, אפשר וכדאי לקבל טיפול בדרכים הידידותיות לגוף.

אני מלאת אושר להיות שם בנקודת הזמן שבה זקוקים לעזרה שלי. מגיעים למרכז ילדים ומבוגרים עם מידה רבה של לחץ, אני שמחה שיש ביכולתי לסייע להוריד את המתח, להוביל לתהליך של שיפור משמעותי ולראות את העיניים נפקחות והגוף נושם לרווחה. יש לי אוסף מרגש של סיפורי הצלחה בקרב הילדים, ההורים והמבוגרים, אשר זכו לאיכות חיים חדשה בעקבות האבחון והטיפולים בבית ובקליניקה. עבורי כל חוויית הטיפול במרכז האבחון והטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ליקויי למידה, בעיות חברתיות והתנהגותיות היא תחושה של שליחות משמעותית.

אשמח לסייע גם לך.

בברכה,

חגית בן גיגי, מאבחנת ומטפלת NDFA

המרכז לאבחון וטיפול בליקוי תפקוד ולמידה

בעלת קליניקה פרטית לטיפול ואבחון בהפרעות קשב וריכוז, ליקויי למידה, בעיות חברתיות והתנהגותיות.

בוגרת כישורי למידה, מרכז לקידום תפקודים בע"מ, המסלול לטיפול בגישת NDFA

בהנהלת רמי כץ.

בוגרת תכנית השתלמות באבחונים, מרכז לקידום תפקודים בע"מ בהנהלת רמי כץ.

אם ברצונך לשאול שאלות או לקבוע מועד למפגש אבחון כאן משאירים הפרטים