מלאו את השאלון שלהלן ואני חוזרת אליכם עם המשך האבחון והטיפול >>> 

אודות מרכז אבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז וליקויי למידה, בעיות חברתיות והתנהגותיות

"חגית, לא היית שם כשאני הייתי בכיתה א' אבל ב"ילדותי השנייה", עם בתי, היית שם בשבילה ובשבילי ויחד סללנו שביל. תודה על האבחון המרגיע, על התרגול האפשרי, על הקשר המופלא בינך לבין בתי ועל היותך מאירה את מה שחשוב. בכנות ואהבה גדולה." /מ.

מרכז אבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז,ליקויי למידה,בעיות חברתיות והתנהגותיות בניהולה של חגית בן גיגי, הממוקם בכפר ורדים,
מעניק שירותי אבחון וטיפול ע"פ הגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית (NDFA), המציגה הצלחה רבת שנים בשיפור ליקויים ללא כל שימוש בתרופות.

למרכז אבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ליקויי למידה, בעיות חברתיות והתנהגותיות מגיעים מטופלים מכל רחבי הארץ, ילדים ומבוגרים ובנוסף גם אלו המתגוררים בחו"ל אשר מגיעים לחופשה בישראל ומעוניינים באבחון וטיפול מקצועי בשפה העברית.
המרכז מלווה הורים וילדים בתהליכי התפתחות וכן מבוגרים.

התמיכה הטיפולית המקצועית הניתנת למטופלי המרכז לאבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ליקויי למידה, בעיות חברתיות והתנהגותיות מדגישה 3 היבטים מרכזיים
בהתאם לעקרונות הגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית (NDFA):
1. מניעת קשיים תפקודיים, העלולים להיווצר בעתיד.
2. שיקום תפקודים והחזרת מערכות שונות לאיזון.
3. קידום היכולת התפקודית להגשמת מלוא הפוטנציאל האישי.

בנוסף, המרכז לאבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז,ליקויי למידה ובעיות חברתיות והתנהגותיות מעניק ליווי במערכת החינוך על מנת לרתום את הצוות הלימודי של הילד, לתת את ההסבר על התהליך המתרחש ומציאת פתרונות משולבים מזווית חדשה.

מרכז אבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז,ליקויי למידה ובעיות חברתיות והתנהגותיות משתף פעולה עם טיפולים תומכים נוספים כמו: הוראה מתקנת, טיפול רגשי, טיפול ברפואה משלימה ועוד.

"… חשוב לומר גם שבעזרתך התחולל שינוי בגישה של בית-הספר. ממידה רבה של חוסר אמון והבנה למהות הבעיה, הובאה בפניהם הוכחה שאכן לא מדובר בבעיות קשב וריכוז רגילה, ולא צריך לתת לילד ריטלין. צריך רק לגעת, לקפוץ, למעוך, לעסות ולחבק, וחשוב מאוד ….. לקחת את הילד לחגית פעם בשבוע…" / נ.ג.

אם ברצונך לשאול שאלות או לקבוע מועד למפגש אבחון כאן משאירים הפרטים